جستجو کردن

7 دلیل اینکه چرا استیل ضد زنگ برای استخر و جکوزی ایده آل است

همانطور که آپارتمان ها ، هتل ها ، آپارتمان ها و موارد دیگر همچنان به سمت آسمان حرکت می کنند ، با افزایش در ارتفاع ساختمان ، انتظارات مالکان و مهمانان از امکانات بالایی مانند استخرهای بلند و جکوزی افزایش می یابد.

هنگام طراحی یا تعیین یک استخر یا آبگرم در سطح زمین ، به ویژه آنهایی که در فضاهای اشغال شده ساخته شده اند ، تعدادی از عناصر اصلی مهم وجود دارد که باید به دقت مورد توجه قرار گیرند که بزرگترین آنها متریال است و هیچ استخر یا جکوزی ساخته شده به اندازه استخرهای استنلس استیل مزایا ندارد که در اینجا به هفت دلیل آن اشاره می کنیم :

7 دلیل اینکه چرا استیل ضد زنگ برای استخر و جکوزی ایده آل است​

1-بدون نشت

اگر یک جکوزی ساده در بالکن مسکونی واقع در طبقه سوم یا یک استخر در سقف یک هتل پنج ستاره باشد ، بدون شک نشت آب به هیچ عنوان نباید اتفاق بیفتد. 

مسئولیت احتمالی و خسارت فاجعه بار مربوط به نشت استخرها و جکوزی ها در محل زندگی ، بازی و یا سایر فضاهای اشغالی می تواند فاجعه را رقم بزند. 

استخرها و جکوزی های استیل ضد زنگ مانند استخرها و جکوزی های ساخت شرکت چشم آذر که کاملاً جوشکاری شده اند ، یعنی تمام کف ها و دیواره ها از استیل ضد زنگ جوش خورده ساخته شده اند می توانند یک مخزن 100٪ ضد نشت را تضمین کنند.تمام استخرها و جکوزی های تولید شده توسط شرکت چشم آذر نیز قبل از راه اندازی برای تأیید ، تست های هیدرواستاتیک را پشت سر می گذارند.

علاوه بر این شرکت چشم آذر با ارائه 25 سال ضمانت خورندگی از استخر و جکوزی استیل ضد زنگ پشتیبانی می کند و به شما و مشتری شما آرامش خاطر می بخشد.

2-وزن سبک تر

وزن بالای یک استخر بتنی که در ارتفاع واقع شده است می تواند محدودیت های زیادی از جمله ابعاد ایجاد کند در صورتی که استخر یا جکوزی استیل این محدود را بدلیل وزن پایین تر نسبت به بتن ندارد. این سبکی نسبت به استخرها و جکوزی های بتنی می تواند به طور چشمگیری هزینه های ساختاری و زمان ساخت را کاهش دهد ، فضای با ارزش اطراف و یا در زیر استخر را آزاد کند و امکان طراحی گسترده تر در محوطه های محدود و بازسازی ساختمان های موجود را فراهم می کند. 

3-نصب آسان

زمان در هر پروژه ساختمانی ، به ویژه در ساختارهای پیچیده چند طبقه بسیار مهم است.تمام استخرها و جکوزی های استیل ضد زنگ شرکت چشم آذر به طور کامل در کارخانه ساخته می شوند ، سپس در یک قطعه یا چند بخش بزرگ تحویل داده می شوند.

نصب نهایی بجای ماه ها معمولاً در عرض چند هفته انجام می شود.این امر نه تنها به میزان قابل توجهی هزینه ها و منابع انسانی و ماشین آلات را جهت نصب کاهش می دهد،بلکه سایر شرایط را نیز آزاد می کند تا در نزدیکی استخر یا جکوزی با حداقل وقفه کار کنند.در مناطقی که فصول ساختمانی محدودی به دلیل آب و هوا و دما دارند،استخرها و جکوزی های استیل ضد زنگ را می توان تقریباً در هر شرایط محیطی نصب کرد،فارغ از نگرانی های سنتی مربوط به تشکیل،ریختن و عمل آوری بتن.

4-دوام مادام العمر

دوام و عملکرد استیل ضد زنگ در طیف گسترده ای از کاربردها به خوبی اثبات شده است.نه تنها زیبا به نظر می رسد،بلکه استیل ضد زنگ نیز برای چندین دهه در شرایط محیطی و عملیاتی به چالش کشیده شده است.

5-طرح های قابل برنامه ریزی

استخرها و جکوزی های ساخته شده از استیل ضد زنگ با اشکال پیچیده ، دید واضح ، سرریزهای ظریف ، پایان های خیره کننده و انبوهی از جزئیات پیچیده دیگر همان چیزی است که ما طراحی کرده و می سازیم. هر استخر یا جکوزی که می سازیم با دقت طراحی شده و در امکانات وسیعی ساخته می شود و قبل از حمل و نقل کاملاً از قبل مونتاژ می شود.این امر نه تنها تناسب دقیق در محل کار را تضمین می کند،بلکه استخر یا جکوزی شما بازتابی کاملاً دقیق از طراحی مورد نظر است.

6-افزایش بهداشت

اکنون مواد تمیز و بهداشتی بیش از هر زمان دیگری برای هر سطحی که فرد در تماس باشد ضروری است.سطح طبیعی و غیر متخلخل استیل ضد زنگ متریالی ایده آل برای محدود کردن مناطقی است که باکتریها و عوامل بیماری زای مضر می توانند بطور بالقوه زنده بمانند و رشد کنند.استیل ضد زنگ همچنین به راحتی قادر به مقاومت در برابر پروتکل های مکرر،دقیق نظافت و ضد عفونی است که اکنون به یک امر عادی تبدیل شده اند.

7-پایداری

شرکت چشم آذر فقط از استیل ضد زنگ با کیفیت عالی در محصولات خود استفاده می کند.این استیل ها پس از مصرف و در پایان عمر مفید خود کاملاً قابل بازیافت هستند.این شرکت معتقد است که پایداری با دوام شروع می شود،بنابراین هر استخر و جکوزی از جنس استنلس استیل به گونه ای طراحی شده است که یک عمر دوام داشته باشد این امر نه تنها چرخه جایگزینی استخر یا جکوزی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد،بلکه نیاز به پر هزینه بازسازی،نگهداری و دیگر هزینه های سنتی را از بین می برد. 

preloader
لطفا صبرکنید...