مبدل حرارتی Bowman

 

مبدل حرارتی استخر:

فرایند تبادل گرما بین دو سیال با دماهای متفاوت که توسط دیواره جامدی از هم جدا شده اند در بسیاری از کاربردهای مهندسی روی می دهد. وسیله ای را که برای این تبادل به کار می‌رود مبدل گرمایی می گویند، و موارد کاربرد آن را در سیستم‌های گرمایش ساختمان ها، تهویه مطبوع، تولید قدرت، بازیابی گرمای هدر رفته، و فرآوری شیمیایی می توان یافت. مادرفرآیندهای شیمیایی و فیزیکی نیاز به گرم کردن و یا سرد کردن سیالاتی داریم که مورد استفاده قرار می گیرند. برای تبادل گرمای دو سیال بدون آنکه با هم آمیخته شوند، نیاز به سطح انتقال حرارت دائم داریم.

و محصول جدید و منحصر به فرد با عملکردی بهینه و مطلوب ساخت کشور انگلستان:

 

 

“Bowman Dominates in the Pool”

مبدلهای حرارتی استخرهای شنا جهت دیگ، پنلهای خورشیدی و پمپ های حرارتی هر زمان صحبت از راه حلی جهت انتقال حرارت در استخر شما مطرح می شود و **بومن محصولی جز با عملکرد بهینه و مطلوب ارایه نمی دهد**

ده ها هزار واحد از مبدلهای ما بصورت کارآمد و قابل اعتماد در سرتاسر جهان از وان آب داغ تا استخر های المپیک در کاربریهای صنعتی و مصارف خانگی استفاده می شود.خواه استخر خود را با استفاده از حرارت معمولی و خواه با انرژیهای تجدیدپذیر گرم کنید، طراحی منحصر به فرد و فن آوری مبدل های حرارتی بومن به سریعتر گرم شدن استخر شما کمک خواهد کرد در حالیکه مصرف انرژی، هزینه و انتشار گاز دی اکسیدکربن را کاهش می دهد.