کاسه های استیل استخر و جکوزی

استخرها به اشکال مختلف چه از لحاظ سازه چه از لحاظ معماری و یا تاسیسات اجرا می شوند.

همچنین از متریال مختلفی جهت ساخت استخرها استفاده می شود که بحث های زیادی در این باره مطرح است که کدام متریال،کدام سازه و یا کدام سیستم تاسیسات برای ساخت استخر و جکوزی مناسب تر است،هرچند که بعضی افراد یک نوع سیستم را در تمام شرایط آب و هوایی و هر نوع پروژه بکار می برند.

اما در حقیقت نمی توان به طور قاطع پاسخ این پرسش را داد چرا که هر پروژه ای شرایط خاص خود را دارد،مسئله ای که شرکت چشم آذر همیشه به آن تاکید داشته است.

از این رو این شرکت همیشه سعی داشته است که با جمع آوری تجربیات ۳۵ ساله خود در اجرا و بهرمندی از تکنولوژی روز دنیا پاسخی مناسب به این چالش ها بدهد.

با توجه به موارد عنوان شده،شرکت چشم آذر در باب ساخت استخر و جکوزی بعد از اجرای پروژه های متعدد در نقاط مختلف با شرایط متفاوت از قبیل آب و هوا و غیره و درک تمام شرایط اقدام به تولید کاسه های جکوزی و استخر استیل برای اولین بار در ایران نموده است.

همانطور که می دانید استیل متریال فوق العاده ای است که در تنش با آب با هر سختی و دمایی خاصیت خود را از دست نمی دهد و زنگ نمی زند.

از سوی دیگر کمترین اتلاف گرما را در استیل مشاهده می کنیم و شاید مهمترین بحث بهداشت آب است که با توجه به اینکه استیل کمترین باکتری و آلودگی را به خود جذب و به آب منتقل می کند پس با استفاده از کاسه استیل آب استخر یا جکوزی شما عاری از آلودگی خواهد بود.

به جز موارد فوق استیل از لحاظ معماری متریالی فوق العاده جذاب و زیبا می باشد.

از لحاظ سازه ای نیز کاسه های استیل اگر خوب متصل شده باشند دیگر چالش آب بندی مطرح نخواهد بود که این خود از هم لحاظ مالی و هم از لحاظ سازه ای بدلیل رفتار یکپارچه بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

تمام محصولات شرکت چشم آذر بصورت سفارش کار انجام می گیرد.